O Firmie

Firma A. S. R. Bińkowski to autoryzowany dealer Suzuki Motor Poland. Jesteśmy firmą rodzinną, która obecna jest na rynku od 25 sierpnia 1995 roku. Od tego czasu wypracowaliśmy sobie bardzo silną pozycję na lokalnym rynku.

Od września 2006 roku zapraszamy naszych klientów do nowoczesnego obiektu położonego w Radomiu przy ul. Chrobrego 22. Nasz salon o powierzchni 800 m2 znajduje się w centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie Galerii Słonecznej oraz Aąuaparku. Przyjeżdżając do nas na przegląd, możesz spokojnie oddać samochód w nasze ręce, a potem ruszyć na zakupy albo na basen.

Salon przy ul. Chrobrego 22 to nie tylko miejsce sprzedaży i obsługi samochodów Suzuki, ale także miejsce, gdzie panuje przyjazna atmosfera, a kupno auta staje się przyjemnością.

Wiemy, jak sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Od początku działalności systematycznie poszerzaliśmy krąg użytkowników samochodów marki Suzuki w Radomiu i regionie. Od trzech lat wyróżniamy się najwyższym udziałem sprzedaży w rynku spośród wszystkich dealerów Suzuki w Polsce!

Firma A. S. R. Bińkowski oferuje:

  • sprzedaż samochodów nowych,
  • najwyższej jakości usługi serwisowe,
  • naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów,
  • ubezpieczenia i finansowanie zakupów,
  • fachową pomoc naszym klientom.

Naszym celem jest pozyskanie jak największego grona zadowolonych klientów. Zadaniem naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników jest - w sposób profesjonalny, to znaczy w oparciu o standardy jakościowe Suzuki - obsłużyć każdego naszego klienta i sprostać jego oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu!

Godziny pracy:
pon.- pt: 9.00 -18.00
sob.: 9.00-14.00

Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube